Прозорість та Фінансова стійкість
державних підприємств в Україні
EN
UA

Про проект

Портал створено в рамках проекту «Сприяння прозорості та впровадження антикорупційних заходів у державних підприємствах та органах місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД) у партнерстві з Інститутом економічних і соціальних реформ (INEKO). Ініціатива фінансується Офіційною Підтримкою Розвитку Словацької Республіки (SlovakAid).

Рейтинг «Фінансова стабільність державних підприємств в Україні» спрямований на підвищення ефективності управління державними підприємствами. Проаналізовано фінансові показники 50 найбільших українських державних компаній, створено інтерактивний портал для відображення результатів окремих компаній.

Результати цього проекту будуть корисними для всіх, хто може їх використати як джерело інформації для оцінки тенденцій фінансової діяльності державних підприємств.

Партнери

Інститут економічних і соціальних реформ (INEKO), Словаччина

Мета

Метою цього проекту є підвищення ефективності державного управління, самоврядування та громадянського суспільства у сфері створення та контролю регіональної політики, управління державними підприємствами, моніторингу бюджетів та інформаційної відкритості муніципалітетів. Це буде досягнуто шляхом передачі ноу-хау від унікальних та високооцінених проектів, реалізованих у Словаччині, та на основі попередніх заходів, що здійснювалися в Україні.

Конкретні цілі

  • Підвищення якості регіонального регулювання та законодавства шляхом експертної оцінки впливу регіональних соціально-економічних заходів.
  • Покращення громадського контролю за функціонуванням державних підприємств.
  • Підвищення фінансової стабільності державних підприємств за допомогою інструментів фінансового аналізу.

Портали

http://companies.icps.com.ua
http://budgets.icps.com.ua
http://transparency.icps.com.ua

Портал створений та підтримується в рамках проекту «Сприяння прозорості та впровадження антикорупційних заходів у державних підприємствах та органах місцевого самоврядування в Україні» за фінансової підтримки Офіційної допомоги розвитку Словацької Республіки - SlovakAid, та в рамках проекту «Зміцнення демократичної стійкості ключових державних інституцій в Україні», який реалізується за фінансової підтримки Посольства США в Україні. Проект здійснюється словацькою неурядовою неприбутковою організацією INEKO та українським аналітичним центром МЦПД. Ні INEKO, ні МЦПД не відповідають за повну функціональність порталів, створених INEKO, МЦПД або третіми сторонами, або за точність даних, що відображаються на створених порталах.